Isımak Cihazı Kiralama Hizmeti

Isımak Cihazı Kiralama Hizmeti

Isımak cihazı kiralama hizmeti veren firmamız sorunlu olan bölgelerde nem, küf, rutubet gibi ortamların kısa sürede kuruması ve kesin sonuç bulabilmek için çalışıyoruz.

Gerek bireysel ısınma gerek alan ısıtma konularında tercih edebileceğiniz ısımak cihazlarımız ısınma konusunda farklı kullanım ebatları ve özellikleri ile kısa sürede istediğiniz ısınmayı siz değerli müşterilerimize sağlamaktadır.

Bu modellerimizin ortak özelliği ise direkt ateşleme ve yüksek hızda üfleme gücüne sahip olmalarıdır. LPG yakıtı ile çalışmakta olan cihazımız iki farklı modelde üretilmekte olup iki model arasında sadece kullanım bakımından bazı farklılıklar bulunmaktadır.

Bir model manuel kontrol edilirken diğer modelin üzerine ortam termostatı bağlanabilmektedir. Ancak her iki modelinde performansı aynıdır.

Genellikle açık alanlarda ya da çok iyi havalandırılan yarı kapalı alanlarda kullanılmaktadır. Son derece güvenli olarak üretilmiş olan cihazımız aynı zamanda her türlü ortam ve zemin de gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Taşıma açısından son derece kolay olan LPG yakıtı ile çalışmakta olan cihazımızı ısımak ısıtıcı cihazı kiralama firmamızdan kiralayabilirsiniz.

Mazot ile çalışmakta olan cihazımız da iki farklı modele sahiptir. Bacalı ve bacasız modelleri mevcut olan mazotla enerjisi ile çalışan cihazlarımızdan bacalı olan modeli ortamı hızlı bir şekilde ısıtmaya uygundur.

Tekerlekli sandalye üzerine konumlandırılmış olan cihazımız rahatlıkla bir alandan bir alana taşınabilmektedir.

Endirekt ısıtıcı özelliğine sahip olan bu modelimiz yanma sonucunda oluşan gazlarını baca sayesinde dışarı atarken, alana üflemiş olduğu sıcak havada herhangi bir gaz bulunmamaktadır.

Ayrıca güçlü fanı sayesine üflemeyi kuvvetli yapmakta ve ısı dağıtımını tüm alana yapabilmektedir.

Eğer ısıtılması gerekli olan alan büyük bir alan ise bir hortum yardımıyla fan kısmına giriş yapılarak farklı bir alanın da ısıtılması sağlanabilmektedir.

Isımak cihazı kiralama talebiniz olursa ve mazot ile çalışan bir ısıtıcı tercih edersiniz kesinlikle bu cihazımızı tercih etmenizi öneririz.

Bacasız olan modelimiz ise genellikle donmaya karşı ısıtma ve ön ısıtma gibi kullanımlara uygundur. Özellikle şantiye ve inşaat ortamında çalışanlar ile seracılık işini yapanlar bacasız olan modelimizi sıklıkla tercih etmektedirler.

Yakıt deposu oldukça geniş olduğu için yakıt takviyesi yapmadan saatlerce çalışabilen cihazımızda baca bulunmadığı için bacalı modele göre hareket kabiliyeti çok daha fazladır.

Isımak ısıtıcı kiralama hizmeti almak ve mazotlu cihazlarımızı uygulamalı olarak test edebilmek için bize ulaşmanız yeterli olacaktır.

Isımak mazotlu ısıtıcı kiralama hizmetimiz cihazımızın size ulaştırılmasından başlamakta ve cihazın nasıl kullanıldığının teknik servis personellerimiz tarafından sizlere uygulamalı olarak gösterilmesiyle devam etmektedir.

Cihazımızı kullanırken nelere dikkat etmeniz gerektiği ve uygulama da kullanmak istediğiniz aparatlar servis personellerimiz tarafından size verilecektir.

Cihazımızın elektrikli modeli ise pek çok alanda kullanılmakta olup oldukça kullanışlı bir cihazdır.

Cihazın en büyük özelliği tükettiği elektrik enerjisinin tamamını ısı enerjisine çevirebiliyor olmasıdır.

Genelde ticari ve endüstriyel kullanıma uygun olan ısımak elektrikli ısıtıcı kiralama yöntemiyle işletmeler, imalathaneler, ofisler, atölyeler, yat imalathaneleri ve farklı sosyal organizasyonlarda kullanılabilir.

Gaz veya sıvı yakıt ikmalinin problem olacağı tüm alanlarda da elektrik ile çalıştığından dolayı kullanımı daha uygun olacaktır.

Isımak cihazı kiralama hizmeti vermekte olan firmamız istediğiniz yerde ani, hızlı ve etkin bir ısıtma isteyen müşterilerine tereddüt etmeden elektrikli ısımak önermektedir.

Isımak cihazı kiralama hizmeti öncesinde, sırasında ve sonrasında kesintisiz bir hizmet almak istiyorsanız ve gerçekten kullanımı kolay ve son derece mükemmel sonuç veren bir ısıtıcı arıyorsanız bir telefonunuz bizim için yeterli.

#ısımakcihazıkiralamahizmeti #ısımakcihazıkiralama #ısımakcihazı #ısımak