Kiralık Isımak Cihazı

Kiralık Isımak Cihazı

Kiralık ısımak cihazı ısıtıcılar içerisinde önde gelen elektrik enerjisi ile çalışmakta olan modelimiz ortama yüksek ısı vermesi ile açık alanlarda bile rahatlıkla kullanılabilir.

Güvenlik açısından kiralık ısımak ısıtıcı cihazı yüksek güvenlik önlemleri ile donatılmış olup cihazın çalışma esnasında herhangi bir kazanın olma olasılığı yok denecek kadar azaltılmıştır.

Bir elektrikli ısıtıcı da aradığınız her türlü özelliği bünyesinde barındıran ısımak elektrikli modelimizde bulabilirsiniz.

Yüksek üfleme kalitesi ve her hava şartı altında çalışabilme ve uzun saatler boyunca herhangi bir arıza çıkarmadan çalışma özellikleri ile cihazlarımız diğer ısıtıcıların arasında ön plana çıkmaktadır.

Mazotlu modellerimiz ise kendi içerisinde bacalı ve bacasız ısıtıcı ve nem kurutucu olarak ayrılmaktadır.

Özellikle depolama alanlarında bacalı ısıtıcılarımızı tercih etmeniz hem depolama alanının ısınmasına hem de depolama alanında bulunan ürünlerin rutubetlenmemesini sağlayacaktır.

Depolama alanların genelde büyük alanlar olduğundan dolayı yüksek ısı enerjisini her zaman verebilecek ancak bunu yaparken de çok fazla enerji harcamayacak bir cihaz gereksinimi vardır.

Mazotlu modellerimiz harcadığı her damla mazotu, ısı enerjisine dönüştürerek bu alanda kendisini ispatlamış bir cihazdır.

Bu kadar az yakıt kullanıyor olmasına rağmen son derece yüksek derecede ısınma olanağı sağlayan cihazımız kendisini ısıtmadığı için motorunun ateş alıp kullanılan mazot ile birlikte bir tehlike oluşturması söz konusu olmamaktadır.

Kiralık ısımak ısıtıcı makinesi mazot enerjisi ile çalışan modelinin bir de bacasız olarak çalışanı mevcuttur.

Genelde ahşap parke üretim tesisleri, spor salonları, oto sanayi gibi geniş alanlar ve havalandırma imkânı bulunmayan alanlarda kullanılmaktadır.

Bacasız modellerimiz taşıma açısından bacalı modellerimize göre daha uygun olup büyük alanlar arasında yer değiştirme yöntemi ile farklı alanların ısıtılmasında kullanılabilmektedir.

Ayrıca cihazlarımıza özel aparatlar ile cihazı bir yere sabitleyebilir ve bu özel aparatlar sayesinde cihazı hiç taşımadan farklı alanların ısıtılmasını sağlayabilirsiniz.

Kiralık ısımak ısıtıcı makinası temini için firmamız arayabilir ve kullanacağınız alanın büyüklüğüne ve kullanmak istediğiniz yakıt türüne göre cihazlarımızı kiralayabilirsiniz.

Kiralama için bize ulaştığınızda cihazınızı tarafınıza en kısa sürede teslim edip yerinde uygulamalı gösterimde bulunuyoruz.

Kiralık ısımak cihazı kullanımınızı dönemsel olarak yapabilmeniz için bu kiralama hizmetini size sunmaktayız.

Kiralık ısımak cihazı sadece ısınma için değil aynı zamanda kurutma işlemlerinde de kullanılmaktadır.

Özellikle binaların inşaat halinde oldukları zamanlarda sıvalarının ve yalıtım malzemelerinin sağlıklı bir şekilde kurutulmaması ilerleyen zamanlarda bina da nemlenme sorunları ile karşılaşılmasına neden olacaktır.

Bu kurutma işlemini yüksek üfleme gücü ve her ortamda çalışabilme özelliğine sahip olan ısımak cihazlarımız ile kurutma işlemini kısa sürede yapabilirsiniz.

Bina yapımı esnasında kullanılacağı için istenildiği takdirde belirli zaman aralığında kiralama yöntemine de başvurabilirsiniz.

Cihazımız istediğiniz adrese getirilerek teknik servis personellerimiz tarafından nasıl kullanılması gerektiği anlatılarak tarafınıza teslim edilecektir.

Kiralık ısımak cihazı kiralama işlemi sırasında ve sonrasında yaşayacağınız her türlü sorunu bizlerle paylaşabilirsiniz.

Gerek cihazın kullanımı hakkında sorularınız için gerekse de kullanım sırasında kullanım şeklini değiştirmek isterseniz ve bazı ekstra aparatlar gerekli olursa bu ekstra aparatları temin etmek içinde firmamızı arayabilir ve kiraladığınız cihazın orijinal aparatlarını kullanabilirsiniz.